חיים ובריאות

כיצד ביטוח בריאות עוזר בזמן אמת – סיפור אישי 

קיצור בזמן הטיפול ובחירת רופא מנתח באמצעות ביטוח בריאות פרטי זה החל ביום שבת אחר הצהריים, אשתי התלוננה על כאבי בטן חזקים. בתחילה חששנו שאולי אכלה משהו מקולקל. כאשר לא חל שיפור במצבה, התחלנו לדאוג.

כחלק מתפקידי כחובש ב"איחוד והצלה" חשדתי בסימנים ראשוניים של דלקת בתוספתן. ניגשנו לרופא שהפנה אותה באופן דחוף לחדר המיון, לביצוע בדיקות נוספות.בבית החולים התברר כי החשד שלי היה מוצדק ואכן מדובר בדלקת בתוספתן. שאלנו את הרופא בחדר המיון כמה זמן ייקח עד שהיא תוכנס לחדר הניתוח. הרופא השיב שעלינו להמתין זמן מה. 

 

מיד פניתי אל הרב בני פישר להתייעצות, מכיוון שידעתי שהוא מכיר ויכול להמליץ על רופא מנתח. הוא המליץ על מנהל המחלקה הכירורגית בבית החולים. ביקשתי שינתח את אשתי, אך נאמר לי שהרופא המנתח שיבצע את הניתוח הוא סטאז'ר ואין אפשרות לקבל את מנהל המחלקה. מאחר ויש ברשותנו ביטוח בריאות פרטי, פניתי אל חברת הביטוח, מגדל, בבקשה לבחור את הרופא המנתח. חברת מגדל טיפלה ביעילות ובמהירות בנושא. מנהל המחלקה ביצע את הניתוח והכל עבר בשלום, תודה לאל.

 

במקרה זה ניתן לראות מה החשיבות של רכישת פוליסת ביטוח בריאות לכל המשפחה. לולא היה לנו ביטוח בריאות פרטי, קרוב לוודאי שהיינו מחכים שעות רבות לניתוח וכן לא היינו מקבלים את הרופא המנתח אותו ביקשנו.

רפואה שלמה לכולם,

יוסף רפאלי,

מנכ"ל רפאלי ביטוחים.

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ