חיים ובריאות

ביטוח תאונות אישיות – למה הכיסוי הזה חשוב לך

 

שמירה על רמת ההכנסה במקרה של תאונה משה מעד על מדרכה ברחוב ושבר את הרגל. ההחלמה מהפציעה הייתה ארוכה ומשה נאלץ להפסיק את עבודתו למשך חודשיים, בהם לא שולמה לו משכורת. הוא הופתע לגלות שביטוח אבדן כושר עבודה שברשותו אמנם מכסה את המקרה , אך עליו להמתין שלושה חודשים מיום הפציעה, עד שיקבל את הפיצוי המגיע לו. ביטוח תאונות אישיות יכול להוות פתרון במקרה כמו זה. הפיצוי הכספי מתקבל בפרק זמן קצר יותר ומאפשר למבוטח להחלים תוך, שמירה על רמת החיים לה הוא רגיל.

מהו ביטוח תאונות אישיות?

ביטוח תאונות אישיות כולל פיצוי כספי למבוטח במקרה של תאונה. הכיסויים החשובים הקיימים בפוליסה הם: מוות מתאונה, נכות מתאונה, שברים, כוויות, סיעוד מתאונה, אשפוז מתאונה (פיצוי יומי). ניתן להרחיב את הפוליסה כך שתכלול קבלת תשלום בגין ניתוח פלסטי או ניתוח אורתופדי, שעל המבוטח לעבור כתוצאה מהתאונה.

ביטוח תאונות אישיות – למה זה חשוב ולמי כדאי לרכוש אותו

אני חושב שדוגמאות אמיתיות ימחישו את הצורך בצורה הטובה ביותר:

 הדוגמא הקלאסית ביותר היא אדם ששבר יד ואינו יכול לתפקד. למרות שיש ברשותו פוליסה של אובדן כושר עבודה בביטוח חיים, עליו להמתין שלושה חודשים עד לקבלת התשלום. בינתיים,המשכורת לא נכנסת לחשבון הבנק ונוצרת בעיה. בנקודה זו ביטוח תאונות אישיות נכנס לתמונה ובאמצעותו יכול המבוטח  לקבל עד 80 אלף שקל כתשלום חד פעמי, תוך 14 יום. 

 לקוחה שלנו אינה עובדת. היא עקרת בית, אשר יום אחד ניקתה את הבית, החליקה ושברה את הרגל. בתקופה שבה הייתה עם גבס, היא לא הייתה יכולה לתפקד. בזכות ביטוח תאונות אישיות שהיה ברשותה, היא קיבלה מהביטוח 32 אלף שקל, כך שהייתה יכולה לממן שירותי ניקיון ועזרה נוספת בביתה.

 לקוח שלנו, שהוא נהג בוס, מעד ונפל מחוץ לשעות העבודה ושבר את שתי רגליו. אובדן כושר עבודה בביטוח חיים לא נתן לו פתרון מידי. ביטוח תאונות אישיות, שרכש מבעוד מועד, העניק לו פיצוי בגובה  60 אלף שקלים. במהלך חודש וחצי שהיה מגובס, הוא שילם לנהג אחר שיבצע את עבודתו. במקביל הוא שמר על ההכנסה החודשית שלו טרם הפציעה.

ביטוח תאונות אישיות לרוכב אופנוע

בחלק גדול מחברות הביטוח ישנה החרגה לרוכב דו גלגלי, במקרה שנפצע בזמן רכיבה. כאשר רוכשים ביטוח תאונות אישיות  קיימת חשיבות גדולה מאוד לספק מידע מדויק ולציין את אופי העיסוק שלך, כך במקרה ותהיה תביעה, יהיה לך את הכיסוי הנכון. מי שרוכב על אופנוע ושובר רגל ויד בנסיעה - לא יקבל כסף. לעומת זאת, אם אותו המבוטח ייפצע, חלילה, ברחוב - יש סיכוי שיקבל את הפיצוי הכספי שמגיע לו לפי תנאי הפוליסה.

חשוב לדעת! אנחנו יכולים לבטל את ההחרגה עבור רוכבי אופנוע, תמורת תוספת תשלום לפרמיה.

פתרון נוסף - אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה

בנוסף לכיסויים שרשמנו לעיל, ישנו כיסוי נוסף שנקרא: אובדן כושר עבודה כתוצאה מתאונה. לפי הכיסוי, החל מהיום ה-14 שאדם לא עובד כתוצאה מתאונה, הוא יכול לקבל עד 1000 שקל בשבוע, במשך שנתיים. כלומר, הסכום הזה מצטרף לכיסויים האחרים, במידה וקיימים.

לסיכום, ביטוח תאונות אישיות מאפשר למבוטח להתמקד בהחלמה מתאונה, תוך שמירה על רמת החיים לה היה רגיל לפני התאונה. אני ממליץ לכם לפנות אלי ולבחון איזה פתרון מתאים לצרכים שלכם שמרו על עצמכם!

 

למידע נוסף על ביטוח תאונות אישיות, פנו אלינו>> 

 

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ