חיים ובריאות

ביטוח חיים – סיפור אישי מצמרר 

על ביטוח חיים והמציאות שעלולה להכות ברגע הכי לא צפוי המציאות היא דבר כל כך לא צפוי ומפתיע. המקרה הבא ימחיש לכם, קרוב לוודאי, עד כמה חשוב שתדאגו בהקדם לביטוח חיים.

בנובמבר האחרון, לקחתי חלק בצוות של זק"א, שהשתתף במשימת פינוי הגופות בטבח המחריד שביצעו מחבלים, בבית הכנסת בשכונת הר נוף בירושלים. כאשר נכנסנו למקום, מוניתי להיות אחראי על טיפול באחת הגופות. מדובר בחוויה מאד לא פשוטה, אך ביצעתי את עבודתי כפי שנדרש ממני. באותו הרגע לא זיהיתי את המנוח. אך לאחר חמישה ימים נודע לי, לתדהמתי, שאותו אדם היה מבוטח אצלנו בסוכנות ואף רכש כשנה וחצי לפני כן ביטוח חיים  בסכום משמעותי.

 

באותו רגע עזבתי את כל עיסוקיי ונסעתי לבקר את משפחת המנוח. ניגשתי אל האלמנה והיתום וביקשתי לדבר עמם ביחידות. בישרתי להם שאני שליח ושלאבי המשפחה המנוח יש ביטוח חיים. עוד לפני פגישתי עמם דאגתי לדבר עם חברת הביטוח, הסברתי את מהות המקרה והובטח לי כי סכום הכסף יגיע אליהם תוך מספר ימים, מה שבאמת קרה בפועל.

 

ההודעה על כך שהמנוח דאג למשפחתו ורכש ביטוח חיים אמנם לא הקלה על הכאב והאבל הגדול ששורר עליהם מאז, אך היא נתנה להם רשת ביטחון כלכלית, שתסייע להם להמשיך להתקיים ולדאוג לעתידם. 

 

במקרה זה, חוויתי על בשרי את החשיבות הגדולה של רכישת ביטוח חיים ויחד עם העצבות, זכיתי לעידוד וחיזוק בדמות האלמנה שהודתה לי מקרב לב על הדאגה הרבה.  

בברכה,יוסף רפאלי

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ