ביטוח בריאות

הביטוח שמותאם במיוחד לצרכי הבריאות שלך 

כמו כולם גם אתה זקוק מדי פעם לטיפולים רפואיים. אלה יכולים להיות טיפולים תרופתיים קלים למחלות עונתיות, אבל גם טיפולים יקרים ומסובכים כגון ניתוחים. מסיבה זו חשוב לדאוג שביטוח הבריאות שלך, שמספק תמיכה כספית לטיפולים רפואיים, מגן עליך גם במקרי חירום.

 

קיימים שלושה סוגים של ביטוח בריאות:

  • הביטוח הממלכתי: ביטוח זה מוענק לכל אזרח במדינת ישראל. הוא מספק כיסוי למגוון מצומצם של טיפולים וסל תרופות בסיסי.    
  • הביטוח המשלים: ביטוח זה נרכש מקופות החולים השונות, והוא מרחיב את סל השירותים שמוצע בביטוח הממלכתי למגוון טיפולים נוספים.    
  • ביטוח בריאות פרטי: פוליסת ביטוח בריאות פרטית נרכשת מחברת ביטוח, והיא מרחיבה את הכיסוי לטיפולים שאינם נכללים בביטוח הממלכתי והמשלים. פוליסה זו אינה מורכבת מסל קבוע של טיפולים, אלא מותאמת למצבו הבריאותי וצרכיו הרפואיים של המבוטח.

 

ביטוח בריאות ברפאלי ביטוחים

ברפאלי ביטוחים הבריאות שלך נמצאת בראש סדר העדיפויות שלנו. חשוב לנו שאם תזדקק לטיפול רפואי יקר, הדבר לא יהפוך לנטל כלכלי עבורך. לכן, כאשר אנו מתאימים לך פוליסת ביטוח בריאות אנו עושים זאת לאחר סקירה ובחינה נרחבת של מצבך הבריאותי, המבטיחה כי הפוליסה אותה תרכוש תספק לך את ההגנה הרפואית הדרושה לך.

גם אם יתעורר הצורך במימוש ההגנה הזאת, אנו נייצג אותך כדי לוודא שהכיסוי לטיפול הרפואי שאתה זקוק לו יסופק לך במלואו ובמהירות.

 

לקבלת הצעה לחץ כאן >> 

 

למידע נוסף אודות רפאלי ביטוחים >>

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ