חדשות ועדכונים

כל הורה רוצה שהילד שלו יהיה מאושר. אנחנו פועלים למען המטרה הזו בכל מיני דרכים. חשוב על היום יום שלך: אתה עובד ומפרנס את משפחתך ודואג לכך שהילדים ילכו לחוגים הכי טובים, שילמדו כמו שצריך ושיהיה להם בית חם לחזור אליו. האם אתה חושב על המחר? ומה יקרה אם כל אלה לא יהיו בהישג ידם? כיצד ייראו חיי המשפחה, אם חלילה תלך לעולמך?

זה החל ביום שבת אחר הצהריים, אשתי התלוננה על כאבי בטן חזקים. בתחילה חששנו שאולי אכלה משהו מקולקל. כאשר לא חל שיפור במצבה, התחלנו לדאוג.
כחלק מתפקידי כחובש ב"איחוד והצלה" חשדתי בסימנים ראשוניים של דלקת בתוספתן. ניגשנו לרופא שהפנה אותה באופן דחוף לחדר המיון, לביצוע בדיקות נוספות...

מדוע חשוב לרכוש פוליסת ביטוח בריאות פרטית ומה הם 4 המ'מים שעושים את ההבדל?אילו הגנות ביטוחיות נוספות כדאי לרכוש באופן פרטי? יוסף רפאלי "עושה סדר" בראיון אצל דר' אבי יעקובוביץ בתוכנית "בשרות הציבור".

עד כמה חשוב לרכוש ביטוח בריאות פרטי? ביטוח בריאות פרטי יכול להציל חיים. אין לי ספק כי הסיפור הבא על פגישה מקרית שקרתה לי, יסייע לכם להבין זאת.

המציאות היא דבר כל כך לא צפוי ומפתיע. המקרה הבא ימחיש לכם, קרוב לוודאי, עד כמה חשוב שתדאגו בהקדם לביטוח חיים.

ב-1 לפברואר 2016 צפוי להתרחש שינוי משמעותי בתחום ביטוחי הבריאות. תנאי הפוליסות החדשות ישתנו ובמקומם יימכרו פוליסות ביטוח בריאות אחידות.מה הם השינויים הצפויים ומדוע כדאי לרכוש ביטוח בריאות היום?

משה מעד על מדרכה ברחוב ושבר את הרגל. כתוצאה מהפציעה נאלץ להפסיק את עבודתו למשך חודשיים, בהם לא שולמה לו משכורת. קראו עוד על הפתרונות הקיימים במקרה כזה ולמי הם מתאימים

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ