ודות

מפוליסות ביטוח עד שירותים פיננסיים - אנחנו כאן בשבילך 

 

רוצה לרכוש ביטוח או מעוניין בשירות פיננסי? אנחנו שמחים שבחרת להגיע אלינו לרפאלי ביטוחים. כאן באתר תמצא מידע מקיף על המוצרים והשירותים שאנחנו מספקים, על היחס המיוחד שכל לקוח מקבל מאתנו ועל הדרכים ליצור אתנו קשר.

 

 

פרופיל החברה 

בביטוח הולכים על בטוח 

מאז שנת 1999, אנו בסוכנות רפאלי ביטוחים פועלים כדי לספק ולהתאים ללקוחותינו את מוצרי הביטוח והפיננסים הטובים ביותר. ממשרדינו הממוקמים בירושלים, משרתת הסוכנות מגוון לקוחות מכל רחבי הארץ - ארגונים, חברות, עסקים ולקוחות פרטיים. הקו המנחה אותנו בעבודה הוא התאמה אישית ומדויקת של הפתרונות אותם אנו מספקים לצרכיו של כל לקוח.

 

בין לקוחותינו ניתן למנות את המועצה הדתית אילת, מועצה הדתית אשקלון מפעל מקור הזכוכית והאלומיניום, לוי מפעלי מתכת ועץ, חברת קדמה, איחוד הצלה, זק"א.  מוסך עילית, מוסדות תולדות אהרון, דגל התורה. פרחי הדגל , מוסדות בבא  סאלי. איציק שיווק והרכבה. הסעות זאבי. חנן מכשירי כתיבה. ישמח לבנו.  נופי הצפון ורבים אחרים.

 

בסוכנות רפאלי אנו רואים עצמנו כחלק מן הקהילה בה אנו פועלים ותורמים לעמותות – איחוד הצלה, זק"א ושערי מרדכי – מתוך תפיסה כי מוטלת עלינו החובה לתרום ולסייע.

 

שירות מהיר ויעיל לכל לקוח

בסוכנות רפאלי ביטוחים אנו עומדים לרשות לקוחותינו בכל שעות היום וגאים במיוחד ביעילות ואיכות השירות שמקבל כל אחד ואחד מהם. בעזרת צוות מסור המפעיל מערכות ממוחשבות וטכנולוגיות מתקדמות, לקוחות הסוכנות נהנים ממענה מקצועי מיומן המספק פתרון לכל בעיה המתעוררת בתחומי הביטוח והפיננסים.

 

צוות הסוכנות נמצא תמיד "עם היד על הדופק" ומעדכן את לקוחותינו בזמן אמת על כל שינוי שכדאי לבצע בתיק שלהם, בהתאם לציפיותיהם ולצרכיהם. אנו פועלים מול מגוון גדול של חברות ביטוח - מגדל, הפניקס, כלל ביטוח, הראל ביטוח ופיננסים, הכשרה חברה לביטוח, מנורה מבטחים, שומרה חברה לביטוח, שלמה חברה לביטוח, איילון, ביטוח חקלאי ושירביט - כדי לספק ללקוחותינו פתרונות ביטוח ופיננסים במחירים משתלמים, ולוודא כי זכויותיהם ממומשות במקרה בו מוגשת תביעת ביטוח.

 

גם אתה מוזמן להצטרף ללקוחות המרוצים הרבים שלנו וליהנות ממוצרי ביטוח ופיננסים שהותאמו במיוחד בשבילך.

 

 

 

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ