ביטוח נסיעות

להגנה על הבריאות והמטען בעת נסיעה לחו"ל 

ביטוח נסיעות לחו"ל נועד להגן על בריאותך ועל המטען שלך כאשר אתה שוהה במדינה זרה. נסיעה לחו"ל היא לרוב חוויה נעימה, אבל כדאי להתכונן גם לאפשרות של הזדקקות לטיפול רפואי או אבדן המטען שלך במהלכה. ביטוח נסיעות לחו"ל יעזור לך להימנע מהוצאות גדולות ועגמת נפש.

 

הכיסויים אותם ניתן לרכוש במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל

ביטוח בריאות: ביטוחי הבריאות המספקים כיסוי לטיפולים רפואיים בישראל אינם תקפים מחוץ לגבולותיה. אם אתה זקוק לטיפול רפואי כאשר אתה שוהה במדינה זרה כל הוצאות הטיפול חלות עליך, והן יכולות להיות גבוהות מאוד. ביטוח רפואי שנרכש במסגרת ביטוח נסיעות לחו"ל יספק לך כיסוי עבור הוצאות אלה. ניתן להתאים את ביטוח הבריאות למטרות הנסיעה ולפעילות הנערכת בה. למשל, כאשר אתה נוסע לחו"ל כדי לעסוק בספורט אתגרי, כדאי לרכוש כיסוי למקרה של פציעה במסגרת פעילות זו.

 

ביטוח מטען: כתייר במדינה זרה המטען שלך חשוף לגניבה, חבלה, והוא יכול לספוג נזק כתוצאה מטיפול לא זהיר. ביטוח מטען יספק לך פיצוי עבור פריטים מהמטען שלך שנפגעו, נהרסו או נגנבו.

ניתן לבטח פריטים ספציפיים מתוך המטען שלך. למשל, אם הוא כולל פריטים בעלי ערך מיוחד, ניתן לבטח אותם בנפרד מיתר המטען בהתאם לערכם.

 

ביטוח נסיעות לחו"ל ברפאלי ביטוחים

ברפאלי ביטוחים אנחנו דואגים לך לפני, במהלך ואחרי הנסיעה לחו"ל. אתה מוזמן להגיע אלינו ולקבל פוליסת ביטוח מותאמת לסיכונים הכרוכים בנסיעה, שאנו מביאים את מיטב הניסיון שלנו כדי להעריך אותם.

כאשר מתעורר מצב בו עליך לממש את הפוליסה לצורך טיפול רפואי או פיצוי על מטען שאבד, נדאג כי התחייבויות כלפיך בפוליסה יקוימו במלואן.

 

לקבלת הצעה לחץ כאן >> 

 

למידע נוסף אודות רפאלי ביטוחים >>

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ