כללי

הילד קיבל רישיון נהיגה?

על ביטוח רכב לנהגים צעירים לחלק גדול מאתנו כבר יש נערים צעירים בבית, שהשאיפה שלהם היא לעלות על ההגה. לצד הדאגה לביטחון הילדים בכבישים עולה הבעייתיות שבעלויות הגבוהות בביטוח לרכב. אנחנו בסוכנות מבינים את הצורך להוזיל את ביטוח הרכב ורואים חשיבות גבוהה בדאגה לנהיגה בטוחה אצל הילדים הצעירים שזה עתה קיבלו רישיון.כאשר מאפשרים לנהג חדש וצעיר לנהוג, אפילו שהורה נמצא ומלווה אותו בנהיגה, חשוב ביותר לדאוג לכיסוי ביטוחי מיוחד לנהג צעיר וחדש.

פוליסת ביטוח רכב לנהג צעיר - פוליסה שנתית קבועה

ניתן לרכוש פוליסת ביטוח זמנית, אך פעמים רבות ההורים, שנמצאים במצוקת הזמן, שוכחים לעדכן את הביטוח לנהג צעיר. לכן חייבים לשים לב ולבקש מסוכן הביטוח פוליסת ביטוח שנתית לנהגים צעירים וחדשים במהלך כל השנה ולא כפתרון זמני. כדי שלא נגיע למצב שחו"ח פעם אחת נשכח לבקש את הכיסוי וכאן נכנס בדיוק חוק מרפי ואח"כ אין אפשרות לתקן.

 

איזו פוליסה כדאי לרכוש?ההמלצה שלנו היא כן לרכוש ביטוח שנתי לנהגים צעירים למרות שהמחיר יקר יותר מפוליסה זמנית. במקביל אנו מציעים פתרון לעלויות השנתיות במחיר מיוחד. לדוגמא: ביטוח לרכב פרטי לכל נהג חדש מגיל 17, חובה + צד ג' + גרירה ושמשות, החלפת גלגל ואספקת דלק. המחיר הוא 4200 ₪ לשנה. במקביל מי שבכל זאת רוצה לחסוך ולצמצם עלויות ביטוח רכב לנהג צעיר ניתן לרכוש כיסוי זמני. במקרה זה חובה לקבל אישור ביצוע מהסוכנות.

 

לקבלת הצעה לביטוח רכב לחץ כאן >>

אודות סוכנות רפאלי >>

02-5377177

הצטרפו אלינו ב-

ליצירת קשר בווצאפ